Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
Сортувати за:
Показати по:
всього: 
371
 товарів

Комфортна подушка – зручний відпочинок на довгі роки

Комфортний і здоровий сон залежить від того, на чому спимо. Це не тільки стосується ліжка чи матраца. Важливу роль грають й інші елементи. Якщо подушка буде незручною, ви не зможете нормально відпочити. До того ж можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. 

Щоб цього уникнути, потрібно бути максимально уважними. А ще варто розуміти, що конкретно хочете. Це швидше допоможе розібратись в величезному асортименті.

Комфортна подушка фото

Які правила вибору подушки для комфортного відпочинку?

Представлений асортимент досить величезний. Це дозволяє без проблем підібрати найкращі варіанти для всієї сім’ї. Тільки не забудьте чітко продумати основні моменти вибору.

Форма

Традиційними вважаються прямокутні або квадратні подушки, які знайомі багатьом. Нині квадратні втрачають популярність, оскільки лікарі не рекомендують на них спати, щоб на ній не розташовувались плечі. Також варто виділити анатомічні моделі, які мають підшийні валики. Вони теж забезпечують оптимальну підтримку.

Висота

Це залежить від вашої улюбленої пози для сну. А ще висота подушок має відповідати ширині плеча. Щоб її дізнатись, варто відміряти відстань від точки основи шиї до плечової кістки.

Якщо ви любите спати на спині чи на животі, вам потрібно орієнтуватись на цифри в 8 см. Любите відпочивати на боці, зверніть увагу на показники в 10-13 см.

Жорсткість

Цей критерій також залежить від улюбленої пози для сну. Якщо любите спати на боці, виберіть досить жорстку основу. Якщо відпочиваєте на спині, показник жорсткості буде середнім. Для любителів спати на животі, орієнтуйтесь серед подушок на м’які показники.

Комфортна подушка фото 2

Наповнення

Це один з важливих показників. Саме від них залежить оптимальна підтримка під час сну. Якщо говорити про найпопулярніші подушки в Україні, то можна виділити пропозиції з латексом, з ортопедичною піною. Вони забезпечать оптимальну підтримку на довгі роки.

Також може для наповнення використовуватись пух, перо, синтепон. Вони набагато м’якші, тому іноді не надто добре підтримують шию. А ще такі подушки потрібно часто чистити, оскільки в них можуть з’явитись алергени.

Орієнтуючись на ці основні показники, розібратись в асортименті буде набагато простіше. Просто виділіть трохи зайвого часу, щоб з усім ознайомитись і прийняти правильне рішення.

Де купити подушку для сну в Києві?

Асортимент постійно розширюється і поповнюється новими моделями. Вам потрібно віднайти трохи вільного часу і ознайомитись з каталогом інтернет-магазину Barin House. Тут представлено безліч товарів, які мають детальний опис. Також не забувайте про фото. 

Крім цього варто запам’ятати інші приємні моменти:

  • Досить прийнятна ціна на подушку, що дозволяє недорого придбати потрібні речі для комфортного відпочинку. При цьому якість залишається відмінною.

  • Доставка замовлень по всій Україні. Також можна скористатись самовивозом зі складу в Києві.

  • Можливість вибрати варіант оплати.

Потурбуйтесь про комфортний відпочинок на довгі роки.