Працюємо: Пн - Сб з 9:00 до 20:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
Сортувати за:
Показати по:
всього: 
17
 товарів

Здоровий сон з перших днів життя - подушка для новонародженого

У наш час багато розмов ведеться про те, чи потрібна подушка для новонародженого. Кожен батько бажає для свого малюка тільки найкращого, хоче створити ідеальні умови для правильного фізичного розвитку. Доктора настійно рекомендують купувати подушечку для дитини не раніше, ніж того виповниться рік. До цього моменту потреби в ній немає, тільки якщо мова не йде про випадки, в якій подушка для немовляти життєво необхідна.

Ортопедичні проблеми у немовлят зустрічаються досить часто. Для того щоб виправити ситуацію, не допустити розвитку недуги до тієї стадії, коли нічого змінити вже не можна буде, Україна використовує спеціальні пристосування, в тому числі і спеціальні валики, розроблені з урахуванням анатомічних особливостей немовлят.

Оскільки мова йде про здоров'я дитини, її майбутнє, батьки зобов'язані підходити до покупки подушок для немовлят з усією відповідальністю і вибирати тільки таку компанію, яка реалізує дійсно якісну, безпечну продукцію.

Коли подушка для новонародженого необхідна podushka_baby_breez.jpg

Лікар порадить купити подушку для новонародженого, якщо у того спостерігаються такі проблеми:

  • кривошия;
  • ушкодження хребців під час народження;
  • м'язова дистонія;
  • рахіт.

Тут мова йде не про звичайні, а про ортопедичних виробах, у виробництві яких враховується безліч нюансів. Малюк буде лежати в потрібному положенні, що допоможе зупинити розвиток захворювання, а також посприяє відновленню.

Дуже затребувані подушки для новонародженого, що виконують роль обмежувача. Брати немовляти в ліжко не рекомендують, незважаючи на те, що для батьків так зручніше. Ліжечко краще пристосована для потреб крихти, але необхідно потурбуватись про безпеку, і придбати подушку-бортик, яка перешкоджає попаданню ніжок, ручок в отвори решітки, а також захищає від ударів головою об борти.

Особливі подушки для немовлят, що одягаються на талію матусі, полегшать процес годування малюка - адже тримати його на руках досить складно.

Правила вибору

Оскільки мова йде про малюка, приділяти увагу потрібно кожному елементу подушок для новонародженого. Наповнювачі, матеріали, що використовуються для виготовлення чохлів, повинні бути безпечними, не викликати алергічних реакцій, подразнень. Можна зупинити свій вибір і на пусі, але тільки якщо мова йде про перевіреному виробнику, чий наповнювач проходить всі етапи очищення, просочується спеціальними речовинами.

Неприпустимо наявність твердих деталей - гудзиків, блискавок, різних декоративних елементів - тільки гладка, приємна на дотик тканинна поверхню. Київ, в особі нашого інтернет-магазину, пропонує широкий асортимент саме такий, безпечної для малюка, продукції.

Вибираючи дитячі подушки для новонароджених, проходите мимо дуже жорстких, безформних моделей. Відсутність стороннього запаху - ще один важливий критерій.

Найкраще для ваших малюків в нашому каталозі

Наш інтернет-магазин пропонує турботливим батькам придбати якісний аксесуар для спокійного, здорового сну крихти. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, безпеку продукції яких підтверджена сертифікатами та відгуками наших клієнтів.

Демократична ціна подушки для новонародженого ніяк не відбивається на її якісні характеристики - кожна модель на висоті. Широкий асортимент дозволить підібрати варіант для будь-яких потреб, а завдяки доставці, скористатися нашими привабливими пропозиціями, може кожен, незалежно від міста проживання.