Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
-
Топпер или футон – в чем разница?
Топпер або футон - в чому різниця?
26.02.2018

Сон на ліжку або дивані став некомфортним? Через деякий час наші спальні місця втрачають колишнє зручність. Все ж матеріал має властивість зношуватися. Але якщо з зовнішньої оббивкою все зрозуміло, то як бути з «начинкою»?

Звичайно, завжди можна замінити той чи інший предмет меблів, вибравши нову і м'яку модель. Але чи є сенс заново платити, якщо можна виправити ситуацію. Повернути втрачене зручність допоможе футон або топпер.

Деякі люди помилково плутають ці варіанти, або припускають, що це одне і теж. Адже на вигляд вони дуже схожі, та й відносяться до постільній білизні. Але як би не здавалася на перший погляд, існує ряд відмінностей між цими виробами.

футон Футон Aero Cocos

Являє собою традиційну японську постільну приналежність, яку розстеляли на ніч, і вранці прибирали в шафу.

Особливості даного матраца:

  • Багатошаровість.
  • Невелика товщина.

Якщо в Японії його використовують в якості спального місця, то в Україні лише в ролі матраца (часто замість ортопедичного) або наматрасника. Адже підлоги у нас не такі вже й теплі (виключаючи підлоги з підігрівом). Коштує він відносно недорого, і придбати його може будь-яка людина. Розклавши футон на дивані або розкладачці, ви забезпечите собі здоровий і повноцінний сон.

Він прекрасно згладжує всі нерівності, забезпечуючи комфортний відпочинок в будь-який час доби.

переваги:

  • Комфортний і зручний. Чи не такий жорсткий, як ортопедичні матраци.
  • Зовнішній вигляд. Через виниклу популярності, на ринку існує безліч моделей різних кольорів і малюнків. Так що можна використовувати і в якості м'якого сидіння для садових меблів.
  • Простий в експлуатації. Хоча на перший погляд він і здається дуже великим, його можна компактно згорнути і покласти зберігається в шафу або тумбочку.

Топпер

На відміну від свого попередника, не є самостійним виробом, а йде як додаток. Укладають його зверху на матрац або м'яку спальну меблі.

особливості:

  • Коригування нерівностей поверхні.
  • Виготовляється весь з одного матеріалу (на відміну від футона).

Вартість такого виробу теж не висока, так що у вас буде можливість повернути до життя старе спальне місце, яке за роки використання стало не таким вже й зручним.

переваги:

  • Ортопедичний ефект.
  • Завдяки йому є можливість створити комфортне спальне місце.
  • Невелика товщина.

Як ви можете бачити, і перший і другий варіант в основному використовують для згладжування нерівностей поверхні для забезпечення більш комфортного відпочинку. Вони зручні у використанні і компактні. Завжди можна без праці скрутити і прибрати подалі.

Основна відмінність лише в тому, що футон може використовуватися як окреме спальне місце, так і як доповнення до нього. Він багатошаровий, в той час як топпер складається з одного і того ж матеріалу. Також топпер йде всього лише доповненням до ліжка або дивана, але ніяк не ще одним спальним місцем.

Вибираючи щось собі в будинок, орієнтуйтеся в першу чергу на область застосування. Знайти футони ви зможете в нашому інтернет-магазині Barin. Великий асортимент вибору допоможе вам знайти саме те, що вам потрібно. А акції і знижки будуть приємним бонусом.