-
Після важкого робочого дня так хочеться прийти додому і з розгону «плюхнутися» на м'який диван або ліжко. А ввечері почитати книжку на затишному кріслі при світлі лампи. М'які меблі робить наше житло місцем для відпочинку або, як кажуть американці, «cozy place» - затишною місциною. До неї відносяться: дивани, крісла, ліжка, банкетки, кухонні куточки і безкаркасні вироби.
Якщо для вас покупка м'яких меблів - «темний ліс», ви не знаєте з чого почати, ми допоможемо розібратися з усіма тонкощами.
Перш за все, хочеться, щоб м'які меблі були зручною, але не забувайте про оцінку якості. Ви будете сильно шкодувати, якщо через місяць ніжки ліжка поламаються, а в кріслі утворюється «яма».
Виготовлення м'яких меблів включає кілька етапів:
Для цього зазвичай використовують дерев'яний брус і панелі. Задню стінку диванів часто роблять з ДВП. Звертайте увагу на породу дерев. Кожна з них має свої індивідуальні характеристики: колір, міцність, гнучкість, твердість і інші.
В якості наповнювача для ліжок та диванів найчастіше використовують пружинні блоки, для пуфів - пінополіуретан, для безкаркасних крісел - силікон або пінополістирол. Одними з найдорожчих наповнювачів сьогодні є латекс, холлофайбер і дюрафил. Вони м'які, гіпоалергенні, стійкі до вологи, відновлюють свою форму. Самий бюджетний варіант - синтепон.
Тканини для оббивки бувають найрізноманітнішими. Але у всіх випадках вони повинні бути міцними, щоб утримувати наповнювач. Також для обтягування меблів використовують шкіру. Виглядає красиво і дорого.
Модульні меблі складається з блоків, ви можете міняти їх місцями, це «трансформери» для любителів креативу. Велику популярність завоювали модульні дивани. Їх можна зробити прямими або кутовими, при тому будь-якої довжини.
Все в нашому будинку вимагає догляду. Згодом на плоских поверхнях осідає пил, матеріали зношуються. Щоб продовжити терміни служби речей потрібно регулярно їх чистити. Це особливо актуально для м'яких меблів, адже іноді в наповнювачі може розвиватися грибок, з'являються клопи.
Є спеціальні служби, які надають таку послугу. Чистять паром килими, подушки, м'які меблі. Це ефективний і перевірений спосіб. Чи не залишиться ні бруду, ні «живності». Також можна купити пароочищувач в інтернет-магазині.
Не такий «кардинальний» метод, як попередній, але для позбавлення від пилу підійде. Є спеціальні насадки для пилососів, які призначені для чищення меблів.
Продаються спеціальні засоби для очищення м'яких виробів. Рідка речовина потрібно розвести з водою, збити піну, акуратно нанести її щіткою на оббивку, несильно потерти, дати висохнути (приблизно годину) і пропилососити. Порошок втирають в поверхню, залишають на кілька хвилин і також пилососять.
Шкіра має властивість тріскатися і «витиратися». Щоб уникнути таких процесів використовують оливкова або лляне масло.
Якщо ви поставили на дивані пляма, постарайтеся вивести його відразу. Регулярно проводите прибирання, інакше потім виріб буде дуже складно відновити.
У нашому інтернет-магазині ви можете знайти собі відповідні меблі за вигідними цінами. Наповнюйте свій будинок затишком і теплом.