Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
-
Какой должна быть высота обеденного стола?
Якою має бути висота обіднього столу?
06.11.2017

Деякі користувачі думають, що це тільки з вибором м'яких куточків виникають такі складнощі. Але з кухонними меблями та ж проблема. І тут більше уваги приділяють саме функціональним аспекту. Адже вона повинна бути стійкою до високих температур, можливих пошкоджень або подряпин.

Купуючи обідні столи , ви не повинні пропускати жодної деталі, інакше потім будете просто мучитися. Особливо приділіть увагу розмірам. І це не тільки стосується діаметру, але і висоти.

Як підібрати оптимальну висоту столу? Стол обеденный Поло

У більшості випадків кухня вважається центром збору всієї сім'ї для прийому їжі. Тільки одиниці можуть собі дозволити окремо організувати їдальню. Природно, що в будь-якому з цих випадків меблі повинна бути підібрана ідеально.

І один з головних чинників висота. Якщо її неправильно підібрати, то людині доведеться сутулитися і постійно нахилятися до тарілки або виникнуть складності в користуванні столовими приборами.

Взагалі для комфорту фахівці рекомендують звертати увагу на моделі хоча б з показником в 72 см. Природно, ці цифри будуть коливатися в залежності від росту людини.

Для зручності прорахунків є навіть спеціальна математична формула, що дозволяє вирахувати необхідний параметр. Так, це добре для однієї людини.

А як бути в ситуації, коли підбирається гарнітур для цілої родини?

  • обчислюємо середнє зростання;
  • робимо прорахунки по математичній формулі.

Якщо ще з домочадцями розібралися, а от як бути з гостями? Їм же теж має бути комфортно. Порада: просто купите в комплекті стільці з регульованими ніжками. Так і домашнім, і гостям буде зручно. Є ще одні варіант - пружні подушки. Їх можна класти поверх сидіння і регулювати висоту.

На що спиратися при виборі стільниці?

Основне призначення столу - прийом їжі. Але в зв'язку з обмеженим простором кухні більшість господинь таку поверхню використовують в якості додаткової обробній зони. Зрозуміло, що багато процесів ви будете робити стоячи. Ідеальні цифри для цього - 82-85 см. Але вони ніяк не вписуються в загальні показники для прийому їжі.

Звичайно, можна довго шукати по спеціалізованих магазинах меблі, у якій буде регулюватися висота. Але в більшості випадків доведеться чимось жертвувати. І найчастіше це стосується обробної поверхні.

Крім висоти важливо враховувати ще й розміри самої стільниці. Нормою вважається хоча б 70 см на одну людину. У зв'язку з цим досить легко вирахувати необхідну площу.

З метою економії місця ви можете звернути увагу на такі моделі:

  • повністю складаний варіант;

  • моделі з розсувною стільницею.

Що з цього будете вибрати, вирішуйте самі. Головне, щоб меблі відповідали всім критеріям. За допомогою інтернет-магазину Barin ви швидко підберете необхідні моделі, які ідеально впишуться в інтер'єр. А якщо виникають якісь проблеми, то консультанти допоможуть у всьому розібратися. Облаштовувати свій будинок зі смаком.