Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
-
Как разобраться в ассортименте матрасов без пружин?
Як розібратися в асортименті матраців без пружин?
15.05.2017

Матрас Delicat Mini Кожен погодиться, що найголовнішим об'єктом в спальні є ліжко. Саме вона забезпечує повноцінний і комфортний відпочинок протягом тривалого періоду.

Але якщо розібратися, то сама по собі меблі не може подарувати довгоочікуваний сон. Адже на неї навіть лягти неможливо. Для цього потрібна спеціальна ортопедична основа.

Сучасний меблевий ринок настільки активно розвивається, що виробники пропонують масу різних моделей. Класичними варіантами вважаються пружинні моделі. Вони мало чим нагадують ті радянські моделі, але все ж багато хто відмовляється від них, згадуючи незручний сон на постійно скрипучих основі. У таких випадках користувачі вибирають матраци без пружин , які абсолютно позбавлені вищеперелічених проблем.

У чому перевага матраца без пружини?

Для більшості користувачів це здається дивним. Вони абсолютно не можуть уявити спальне місце без пружин. Серед них існує думки, раз тут немає таких вставок, то висота вироби повинна бути до 7 см. Адже це ж неможливо отримати нормальну основу. Але споживачі глибоко помиляються. Висота тут точно така ж, як і в класичних варіантах.

У чому ж головні особливості?

 • відсутність скрипу;
 • рівномірний розподіл навантаження;
 • тривалий термін експлуатації.

Які правила вибору безпружинних матраців

Як вже говорилося, виробники пропонують величезну кількість різних спальних місць. Кожна пропозиція має свої особливості. Природно, через такого величезного вибору у багатьох починається паніка. Адже ніхто не знає, чому саме необхідно віддавати перевагу.

Щоб полегшити собі вибір, орієнтуйтеся ось на які пункти:

 • стан здоров'я, вік людини;
 • ступінь жорсткості;
 • обраний матеріал.

1. Для початку поцікавтеся станом опорно-рухового апарату. Якщо є хронічні захворювання, то доктор дасть поради з приводу вибору основи для сну.

Також не забувайте враховувати і вік. Адже дітям до 6 років потрібен один варіант, дорослим зовсім інший, а літнім - взагалі третій. Візьміть до уваги і комплекцію сплячих людей. Для одного легше підібрати модель. Що стосується пари, то їм необхідний альтернативний варіант.

2. Ступінь жорсткості безпосередньо залежить від перерахованих вище моментів. Виробники виділяють 3 основні категорії:

 • м'яка;
 • середня;
 • жорстка.

Кожна з них має свої особливості і підходить далеко не всім. Якщо не знаєте, який варіант вибрати, то віддайте перевагу основі середньої жорсткості.

3. Не забувайте також і про матеріал. Саме він і створює потрібну жорсткість. Всі використовувані наповнювачі діляться на дві великі групи:

 • натуральні;
 • синтетичні.

Зрозуміло, що краще віддавати перевагу першому типу. По-перше, вони повністю безпечні і не викличуть алергії. По-друге, тривалий термін служби.

Якщо не вистачає коштів або ви купуєте модель для тимчасового користування на дачу, то можна купувати і синтетичні матеріали. Тільки робіть це за умови, що ні у кого з членів сім'ї немає алергії.

Вибір спального місця - це серйозний і відповідальний крок. Адже ви його купуєте для тривалого користування. Так що не забувайте враховувати багато тонкощів. До того ж варто купувати в спеціалізованих торгових точках. В інтернет магазині Barin представлені тільки найкращі товари. Подбайте про комфортний сон на довгі роки.