Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
Відкрити велике зображення

Подушка Сієна 2 класик

Арт. 46881
Немає в наявності
Ми на зв'язку:
опис
Характеристики
Відгуки
Склад:
  Властивості:
  • Зовнішнє тканинне покриття: 100% поліестер (мікрофібра Софтдрім)
  • Наповнення зовнішнього тканинного покриття: 100% поліестер (мікрофібра Wellsleep advanced), приблизно 200 г/м2
  • Наповнення подушки: 100% поліестер (мікрофібра Wellsleep advanced), приблизно 600 г
  • класична форма
  • натуральні матеріали
  • антиаллергенная
  • вбирає вологу
  • повітропроникність
Розміри подушки: 50х70 см

Класика є класика!


Подушка Сієна 2 класична була створена для тих, хто не збирається зраджувати своїм звичкам, впевнений у своєму виборі і в собі. Це про вас? Тоді ви точно оціните всі переваги, які пропонує наша подушка. Вона прекрасно підходить як для дрімоти, так і допоможе вам розслабитися і насолоджуватися глибоким нічним сном. Адже вона забезпечить вашій голові і шиї належну підтримку в тих зонах, де ви її потребуєте найбільше. З Подушкою Сієна 2 класична ви можете спати в будь-якій позі, відчуваючи кожен раз неповторний комфорт: на боці, на спині і на животі. Використання спеціальних зовнішніх і внутрішніх матеріалів дозволило досягти неперевершену м'якість для вашого кращого відпочинку.


Без плям на репутації


Наповнення нашої Подушки Сієна 2 класична істотно відрізняється від волокон звичайного поліестеру, виробленого півстоліття тому. Мікрофібра Wellsleep advanced дуже універсальна у використанні і мульти-функціональна. Завдяки своїм відмінним тепловим властивостям і ніжною структурі, ця мікрофібра також має мінімальну яка поглинає здатність, що дозволяє їй бути природно стійкою до плям. Унікальна структура, створює повітряні кишені, надаючи подушці додатковий обсяг і забезпечуючи відчуття неймовірної м'якості. Це робить її особливою в порівнянні з іншими подушками.
Якщо врахувати, що за цією подушкою дуже легко доглядати - її можна повністю прати при 60 ° C, то це стане ідеальним варіантом для тих, кому доводиться регулярно прати свої подушки.

Чи не підійшли розміри?
Ми зробимо за вашими мірками.
Відгуки про Подушка Сієна 2 класик
немає відгуків
Залишити відгук