Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
Сортувати за:
Показати по:
всього: 
4
 товарів

Дарує комфорт і затишок - ковдру холлофайбер

Дощова, вогка осінь, морозна зима залишать в душі тільки приємні спогади про проведені в теплі вечори, якщо під рукою є ковдру холлофайбер. Цей штучний інноваційний наповнювач нічим не поступається, а в деяких випадках навіть перевершує натуральні. Він являє собою волокно, що складається з маленьких частинок, що нагадують пружинки, в провадженні якого застосовують технології, що забезпечують високий рівень пружності. odeyalo_khollofayber.jpg

Все частіше Україна віддає перевагу саме таким виробам, що не дивно, якщо вивчити їх експлуатаційні характеристики. Навіть прихильники натуральних виробів, один раз зіткнувшись з таким ковдрою, визнають, що його властивості їх приємно здивували.

Виробники враховують і особливості дитячого організму. Для малюків важливий як комфорт, так і безпеку - дитячі ковдри з наповнювачем з холлофайбер в Києві не представляють ніякої небезпеки, дуже легкі, дарують дитині здоровий сон.

Відмінні риси ковдри

Не просто так приймається рішення купити ковдру з холлофайбер. Збільшення попиту пояснюється не тільки демократичною вартістю, але і рядом переваг:

  • Під ним ви дуже швидко зігрієтеся.

  • Порожнини між волокнами дозволяють тілу дихати - створюється необхідний мікроклімат, відсутній парниковий ефект.

  • Ковдри з холлофайбер - відмінний варіант для страждають на алергію, захворюваннями дихальних шляхів. Вони не накопичують пил, не мають запаху, в них не заводяться кліщі.

  • Ще один важливий момент - вогнестійкість.

  • Легко відновлює форму після тривалого зберігання, не мнеться під час використання.

  • Відсутність у складі шкідливих, токсичних речовин - вагома причина для того щоб замовити такий виріб.

Класифікація

Завдяки різноманітності можна підібрати ковдру з наповнювачем холлофайбер для будь-якого сезону. Для цього потрібно звертати увагу на маркування, де вказується кількістю точок його щільність. П'ять крапочок говорять про те, що модель ідеальна для зимового періоду, одна - для літнього. Існують і універсальні моделі для всіх сезонів.

Відрізняється і метод розподілу наповнювача - ціна на ковдру стьобана холлофайбер в Україні буде нижче, ніж на касетну, але характеристики другого на порядок вище.

Правила догляду

Тут немає ніяких складнощів, тому Київ так високо їх цінує. Досить встановити делікатний режим на пральній машинці, і далі займатися своїми справами. Сохне ковдрочку дуже швидко, не втрачає форму. Волокна не вбирають воду, що гарантує відсутність затхлого запаху після висихання.

Затишок без зайвих витрат

На наших онлайн-поличках вас чекають якісні приналежності для нічного відпочинку для всіх членів сім'ї, в тому числі і невагоме дитяче ковдру з наповнювачем холлофайбер в Києві. Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливим є сон для організму, тому співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, чия репутація говорить сама за себе.

Основна наша мета - забезпечити комфортні умови для замовлення, тому ми пропонуємо зручні варіанти оплати, беремо на себе всі клопоти, пов'язані з доставкою, надаємо можливість придбати необхідне в розстрочку і гарантуємо, що ціна на ковдру холлофайбер в Україні в нашому каталозі найдоступніша!