Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
-
Разбираемся в особенностях наполнителей в беспружинных матрасах
Розбираємося в особливостях наповнювачів в безпружинних матрацах
02.09.2016

Напевно, кожна людина хоч раз у житті відчувала почуття втоми після сну. Начебто лягали не пізно і поспали 8 годин, а відпочинку ніякого. Багато хто не здогадується, що причина криється в неправильно підібраному матраці.

Багато, купуючи меблі в спальню, звертають увагу тільки на її зовнішній вигляд, а про підставу зовсім забувають. Їм головне щоб воно підходило за розміром і більше нічого. Але таке зневажливе ставлення може призвести не тільки до безсоння, але ще і до проблем з опорно-руховим апаратом.

На сьогоднішній день ринок пропонує два основних варіанти:

Досить багато людей віддає свою перевагу саме другому варіанту. Він має прекрасні ортопедичні властивості і підходить абсолютно для всіх, як для самих маленьких, так і для дорослих.

У їх конструкції абсолютно не використовуються металеві деталі. Спати на такій основі досить комфортно. Вона підлаштовується під вигини людини і правильно підтримує його тіло під час сну.

Якщо ви хочете вибрати цей варіант, то потрібно пам'ятати, що безпружинні основа для сну дуже різноманітна. Як її наповнювача може бути кілька матеріалів або тільки один.

Беспружинный матрас

Для виготовлення використовують матеріали:

 • латекс;

 • кокосове волокно;

 • морські водорості;

 • пенополіурітан;

 • наповнювач Memory.

Кожен з варіантів має особливості. Тепер варто ближче ознайомитися з кожним з них.

натуральні

 1. Латекс - це натуральна речовина, яка не викликає алергії. Подібна основа прекрасно підлаштовується під сплячої людини. Вся поверхня має кілька ступенів жорсткості, які розділені на певні зони. Для ніг, тулуба, голови необхідна різна жорсткість.

Беспружинный матрас 2 У більшості випадків цей матеріал використовується в комбінації з іншим. Це пов'язано з тим, що латекс сам по собі досить м'який, а для створення потрібного ступеня жорсткості використовуються інші речовини.

 1. Кокосове волокно теж відноситься до виключно натуральних матеріалів. Сама речовина абсолютно не вбирає вологу й сторонні запахи. При цьому воно дихає.

За своєю структурою волокно з кокоса дуже тверде. Таку основу купують новонародженим. Так як на поверхні абсолютно не утворюється ніяких хвиль.

Для дітей старшого віку, та й для дорослих така жорсткість не потрібна, якщо звичайно немає медичних показань. Тому шукають основу в поєднанні кокосового волокна і латексу. Матеріали розташовуються шарами, що дає можливість домогтися комфортної жорсткості.

 1. Тим, хто хоче отримати крім нормального підтримання постави, ще й заспокійливий ефект під час сну, то варто звернути увагу в якості наповнювача на морські водорості. Сам матеріал сам по собі досить пружний. Спати на ньому буде дуже комфортно. За рахунок натурального походження алергічні реакції виключені.

синтетичні

 1. Крім натуральних наповнювачів використовують ще й синтетичні. Серед всіх пропозицій найпопулярнішим вважається пінополіуретан. Це штучний латекс. Беспружинный матрас 3 За своїми основними властивостями нічим не поступається натуральним речовинам. Він добре пропускає повітря, не вбирає сторонніх запахів, а найголовніше - гіпоалергенний. Для людей схильних до алергій це відмінне рішення за доступну ціну.

 2. Ще одним популярним синтетичним речовиною є наповнювач Memory. Він прекрасно підлаштовується під тіло людини. Залежно від температури змінює жорсткість. Єдине слід запам'ятати, що він ніяк не вентилюється. Та й сам матеріал по структурі досить незвичайний, тому необхідно час, щоб звикнути до нього.

Загальні правила вибору

Як бачите, вибір наповнювачів досить великий. Є як дорогі моделі, так і більш бюджетні. Все залежить від ваших побажань. Всі перераховані вище варіанти як натуральні, так і синтетичні високої якості і мають досить тривалий термін служби.

Вибираючи основу під спальне місце, варто взяти до уваги такі пункти;

 • стан здоров'я;

 • вік людини;

 • вага людини.

Враховуйте всі індивідуальні особливості. Якщо основа набувається зразу для пари, то тут враховуються побажання відразу двох. Ви повинні підібрати модель максимально підходить під ваші запити. Ви ж купуєте матрац не на один рік користування.

Якщо ви маєте певні проблеми зі здоров'ям, особливо з опорно-руховим апаратом, то перед покупкою порадьтеся з лікарем. Можливо, вам буде призначена конкретна модель. У будь-якому випадку матрац повинен доставляти тільки комфорт сплячій людині.

Беспружинный матрас 4