Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
-
Магазин ортопедичних матраців
18.07.2015

якість сну

Сучасні люди дуже мало уваги приділяють якості сну, а даремно, адже саме від ефективності відпочинку залежить наше самопочуття і активність протягом дня. Починається шлях до правильного і продуктивному сну з матраца, адже саме він основа нашого спального місця. Сьогодні щоб придбати якісний виріб досить відвідати магазин ортопедичних матраців, а адже ще недавно вибір матраців, їх якісних характеристик і розмірів був далеко не такий широкий.

Чим же відрізняється ортопедичний матрац від звичайного?

Ортопедичний матрац - це ціла система пружин і наповнювачів, розподіл яких дозволяє матрацу сприяти анатомічно правильному розташуванню вашого тіла під час сну, що робить ваш сон міцним і здоровим.

Що ми пропонуємо

Наш магазин ортопедичних матраців пропонує вам широкий вибір матраців з різними типами наповнювачів. Саме завдяки поєднанню типу наповнювачів і пружин, все матраци володіють різним ступенем жорсткості, що і є їх відмітною якістю. Тому перед тим як відправитися в магазин ортопедичних матраців, вам слід визначити бажану жорсткість вироби. Матраци можуть бути як м'якими і жорсткими, так і змішаної жорсткості. Правда, найчастіше такою жорсткістю можуть похвалитися лише двоспальні матраци, розраховані на людей різної ваги.

Пружинний матрац?

Слід також знати, що всі моделі матраців діляться на пружинні і безпружинні. У той же час пружини в ортопедичних матрацах можуть бути незалежними і залежними. Якщо дивитися з точки зору ортопедичної ефективності, то більшою володіють моделі з незалежними пружинними блоками.

Вибір матраца за вами

Визначившись з даними критеріями, ви можете сміливо вирушати в магазин ортопедичних матраців, і, безсумнівно, вам вдасться підібрати собі відповідну модель, яка дозволить вам щодня насолоджуватися здоровим і міцним сном.