Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
-
Як правильно вибрати ортопедичний матрац? поради фахівців.
17.11.2013
ortopedicheskij2.jpg
Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

Сучасні виробники ортопедичних матраців пропонують дуже великий вибір виробів, що відрізняються різними особливостями. Саме ці відмінності в здавалося - б однакових на перший погляд виробах, змушують покупців довго ламати голову, вибираючи для себе матрац.
Ми допоможемо вам вибрати ортопедичний матрац, виходячи з ваших запитів і особливостей вашого організму.

Перш за все, з'ясуємо, що ж означає поняття «ортопедичний». Це виріб, вироблене спеціально для виправлення деформацій тіла або ж їх компенсацій. Слово «ортопедія»: з грецької мови ОРТОС - означає «прямий», і слово «PEDIA» перекладається як виховання. Ортопедичний матрац не зможе зцілити від захворювання, проте, правильно виготовлений матрац зможе стати відмінним помічником в лікуванні і зняти біль.
Отже, приступимо.

ortopedicheskij.jpg

З пружинами або без них?

Всі матраци ділять на пружинні і безпружинні. Підліткам і дітям більше підходять саме безпружинні вироби, що забезпечують необхідну жорсткість для правильного формування та розвитку кісткової і м'язової систем. Пружинні матраци підходять дорослим. Їх необхідно вибирати в залежності від вашої ваги, здоров'я хребта і деяких інших чинників. Потрібно запам'ятати, що чим вище щільність пружин, тим потужніше ортопедичний ефект.

ortopedicheskij3.png
Жорсткий матрац або м'який?

Жорсткий матрац найбільш підійде наступним категоріям людей:

• тим, хто страждає захворюваннями хребта;
• дітям і підліткам;
• тим, хто бореться із зайвою вагою.

М'які матраци підійдуть:

• літнім людям;
• вагітним;
• в післяопераційний період м'який матрац хороший тим, що дозволяє розслабити кожну клітинку тіла, даруючи здоровий відновлювальний сон.

Вибір ортопедичного матраца індивідуальний. Щоб вибрати найбільш підходящий для вас матрац, зверніться до наших фахівців - вони допоможуть підібрати ідеальний варіант саме для вас!