Працюємо: Пн - Сб з 9:00 до 20:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні

Який буває коляска для трійні

Незважаючи на те що сьогодні у продажу представлено безліч різноманітних моделей дитячого транспорту, знайти відповідний для трійнят важко. Звичайно, періодично з'являються нові екземпляри, застарілі незручні - прибираються з лінійки, проте складнощі залишаються. Якщо вам потрібна коляска для трійні - звертайтеся до нас. Менеджери нашого магазину допоможуть підібрати найкращий за ціною і якістю варіант. Крім цього отримаєте консультацію з усіх питань. Ознайомтеся для початку з видами дитячих транспортних засобів.

Який буває коляска для трійні Triplette-PopUp_500x500.jpg

Експерти радять, перш ніж приступати до вибору, визначитися з найбільш значущими для вас аспектами. Слід враховувати, що Україна характеризується мінливим кліматом. Нерідко хороша погода різко змінюється на похмуру. Сніг може піти пізньою весною або ранньою осінню. Потрібно бути готовими, купити коляску для трійні в Україні таку, щоб могли гуляти за любої погоди.

Ще слід врахувати, яка в будинку ліфтова кабіна. Якщо широка, то параметри транспорту не зіграють особливої ​​ролі. Також визначіться, куди і коли збираєтеся їздити. У разі подорожей машиною, необхідно підібрати таку коляску для трійні щоб містилася в багажник.

Найбільш відповідний варіант можна вибрати з таких моделей:

  • Палиця. Відрізняється малою вагою, складається легко, швидко. Хороша маневреність забезпечується за рахунок здвоєних передніх коліс. Місця для сидіння ставляться в один ряд. У продажу такого плану зустрічається в основному тільки річна модель, тому ціна коляски для трійні не сильно висока. Використовувати її дозволяється з півроку і старше.
  • Книжка. Складається на манер книжки. Характеризується середньою вагою, невеликою висотою. Досить стійка, маневрена. Посадочні місця розміщуються аналогічно попередньої моделі. Коштує така коляска для трьох дітей дорожче першого виду.
  • Паровозик. Складається за принципом двох згаданих вище. Місця для сидіння розташовуються один за одним. Використовуватися може, починаючи з тримісячного віку. Якщо говорити про вагу, то такі дитячі коляски для трійні досить важкі. Дані вироби більше підходять тим, хто живе в приватному секторі.
  • Трансформер. Виріб характеризується відмінною маневреністю, досить висока. Складається на манер книжки, по масі середнє. Відрізняється від попередніх конструкцією. У такій дитячій колясці для трійні два місця знаходяться поруч один з одним, третє розташовується вище за них. Так як виріб комплектується окремо люлькою і річним блоком, то може експлуатуватися з народження. Сьогодні на запит куплю коляску в інтернеті можна побачити масу моделей, але, за відгуками багатодітних батьків саме ця вважається найкращою. Причому ціни на такі коляски для трійні, з огляду на всі переваги, не сильно високі.

Якщо хочете при придбанні дитячого транспорту заощадити, то купуйте його тут. Нижче вартість навряд чи, де зустрінете на такі якісні товари. Як виглядає універсальна або прогулянкова коляска для трійні, можете подивитися в каталозі. Визначитися швидше з вибором допоможуть детальні описи.