Працюємо: Пн - Пт з 9:00 до 20:00, Сб з 9:30 до 19:00
RU  UA 
 / 
Приймаємо замовлення:
Доставка по всій Україні
-
Развеиваем миф о том, что кровать обязательно должна быть большая
Розвіюємо міф про те, що ліжко обов'язково повинна бути велика
24.04.2017

Немає такої людини, яка б в дитинстві не читав казку «Маша і ведмеді». Всі пам'ятають як маленька дівчинка забрела в будинок до ведмедів і там господарювала, а потім все ніяк не могла знайти для себе зручну ліжечко щоб відпочити, поки не знайшла спальне місце ведмедика.

Так і в житті буває. Ні, зараз мова зовсім не піде про ведмедиків (як багато хто подумав), а про спальних місцях. І начебто основа простора і зручна, а щось заважає нормально відпочити. Людина постійно перевертається, не може ніяк знайти зручну позу, хоча місця вдосталь. Деякі продовжують мучитися, а інші намагаються з'ясувати причину. І багато хто приходить в здивування, що виявляється односпальне ліжко їм підходить набагато більше, ніж полуторка або навіть двоспальне. Здавалося б, обмежений простір, але місця для відпочинку цілком вистачає.

На що варто звернути увагу, вибираючи меблі?

Сучасний ринок так і рясніє різними пропозиціями. Вибір величезний. Так що кожен знайде свою модель, як бюджетну, так і елітну.

Загальних правил вибору досить багато:

  • матеріал виготовлення;
  • зовнішній декор.

Але зараз мова піде не про них, а про розміри. Саме від них залежить, наскільки зручно буде людині відпочивати. Виробники пропонують різні варіанти. Багато недосвідчені користувачі просто не можуть зрозуміти, де габарити спального місця на одного, а де полуторні.

Вибираємо модель для себе

Як вже було сказано, всі меблі для сну поділяють на 3 великі групи:

  • односпальне;
  • полуторная;
  • двоспальне.

Кожна з цих категорій має свої особливості. Але мова зараз піде про односпальні.

Почнемо з довжини. Виробники пропонують два основні варіанти: 190 і 200 см. Перша модель розрахована на людей невисокого зросту або підлітків. Якщо шукайте спальне місце для дорослої людини, то вибирайте довжину в 2 м.

Що стосується ширини, тобто відразу кілька варіантів. Починається від 70 і закінчують 100 см.

Для того щоб вибрати ідеальну модель враховуйте кілька правил:

  • свої габарити;
  • улюблена поза для сну.

Щоб зрозуміти, скільки саме необхідно вільного простору, ляжте на ліжко і покладете руки собі на груди, так щоб лікті були прямими. Це мінімум відстані, яке вам потрібно для нормального відпочинку. Як правило, це 70 см. Звичайно, буває, що цього простору не вистачає.

Крім цього важливо враховувати і улюблену позу для сну. Якщо любите періодично перевертатися, то місця повинно вистачати.

Більше про покупку односпальним ліжка

1. Якщо спите досить спокійно і хочете максимально заощадити квадратні метри в кімнаті, то вибирайте мінімальну ширину на 70 см. Для підлітка буде в самий раз, а ось для дорослого може бути трохи затісно.

2.Більш традиційними вважаються 80 і 90 см. На такій поверхні можна ідеально виспатися і не обмежувати себе в просторі.

3. Коли любите повертатися або комплекція тіла досить щільна, то для вас підійдуть моделі з максимальним показником до 100 см.

Займаючись вибором, звертайте увагу на виробника. Адже всі знають, що європейські та американські моделі сильно відрізняються між собою.

Підбираючи меблі, не поспішайте з вибором, щоб потім не мучитися з нею. Уважно вивчайте інформацію, для надійності отримаєте консультацію у фахівців. Але найголовніше - враховуйте свої побажання. З урахуванням всіх перерахованих вище рад ви запросто знайдете своє ліжко.